بازار گرمی مدیر برنامه های محمد رضا آزادی برای ثبت قرارداد با رقم بالاتر

بازار گرمی مدیر برنامه مهاجم سابق نساجی در بین تیم های ایرانی که در نهایت این بازیکن راهی تیم العروبه امارات شد.محمدرضا آزادی با همکاری باشگاه نساجی تفاهم نامه سه جانبه ای را با باشگاه العروبه امارات امضا کرده بود که در قبال آن باشگاه اماراتی باید مبلغی حدود ۳۳۰ هزار دلار به باشگاه نساجی پرداخت کند. رقم قرارداد آزادی نیز ۲۰۰ هزار دلار بود. اما با وجود این تفاهم نامه آزادی به یک باره برای حضور در پرسپولیس ابراز علاقه کرد و با مدیران باشگاه وارد مذاکره شد.

بازار گرمی مدیر برنامه های محمد رضا آزادی برای ثبت قرارداد با رقم بالاتر2

بازار گرمی ایجنت محمد رضا آزادی برای تیم های پرسپولیس و استقلال برای ثبت قرارداد با رقم بالاتر

جالب اینجا بود که باشگاه استقلال هم برای اینکه از قافله عقب نماند، به این پرونده ورود و مذاکراتی را با ایجنت این بازیکن آغاز کرد.در همین بین ایجنت این بازیکن با باشگاه پرسپولیس تماس برقرار و تاکید کردند در آستانه جدایی قرار دارند و احتمالا امروز تکلیف تفاهم نامه را مشخص می کنند.اما هنوز چند ساعتی از این وعده نگذشته بود که خبر امضای قرارداد محمدرضا آزادی با باشگاه العروبه روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت.

بازار گرمی مدیر برنامه های محمد رضا آزادی برای ثبت قرارداد با رقم بالاتر

جالب اینجاست که ایجنت آزادی همان ایجنت جواد آقایی پور است که با وجود مذاکره با پرسپولیس سر از سپاهان درآورد و جالب تر این که او ایجنت علی علیپوری است که طی دو روز اخیر هیچ پاسخی به تماس های باشگاه پرسپولیس نداده است!به هر روی به نظر می رسد مذاکره با باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال همچنان ترفند مناسبی برای بازیکنانی است که در نقل و انتقالات به دنبال ترانسفر شدن و ارقام بالا هستند!

, ,
فهرست