حسن یزدانی به المپیک می رسد یا جانشین برای او انتخاب خواهد شد؟

حسن یزدانی دوران نقاهت خود را پس از عمل جراحی کتفش را سپری می کند.از الان بحث اینکه چه کسی دوبنده ایران را در وزن ۸۶ کیلوگرم در المپیک به تن کند آغاز شده است.

حسن یزدانی به المپیک می رسد یا جانشین برای او انتخاب خواهد شد؟

حسن یزدانی پس از دوران نقاهت عمل جراحی در تورنمنت مجارستان شرکت خواهد کرد.

رسانه روسی اخبار کشتی در گزارشی به وضعیت وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد ایران پرداخته است و درباره آخرین وضعین حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک نوشت: روند بهبودی طبق برنامه پیش می‌رود، اما در عین حال شک و شبهاتی نیز شنیده می‌شود و بعضی از منتقدان عقیده دارند یزدانی دیگر نمی‌تواند به شرایط خوب گذشته برگردد. حتی افراد خوش‌بین معتقدند که در هر صورت، اکنون باید به فکر جایگزینی برای رهبر کشتی ایران باشیم.

حسن یزدانی به المپیک می رسد یا جانشین برای او انتخاب خواهد شد؟2

کادرفنی تیم ملی ایران اکنون روی هادی وفایی‌پور تمرکز کرده که قرار است به زودی در بیشکک به روی تشک برود.دیگر گزینه کامران قاسمپور قهرمان دو دوره ۹۲ کیلوگرم جهان است، ولی احتمال حضور این کشتی گیر در یک وزن پایین‌تر کم است چرا که او یک بار شانسش را در ۹۷ کیلوگرم امتحان کرده است و نتوانست خود را در آن ثابت کند.

شاید عملکرد حسن یزدانی در اوایل ژوئن در تورنمنت مجارستان که کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران نیز قرار است در آن حضور داشته باشد این بحث را تمام کند و مشخص کند که برای المپیک چه کشتی گیری باید در رقابت‌ها حضور داشته باشد.

, ,
فهرست