درخواست جدید دیویس از مدیران بایرن مونیخ

درخواست جدید مدافع کانادایی بایرن مونیخ از مدیران این باشگاه تا حدودی خروج این بازیکن را فراهم کرده است.به دنبال انتشار خبرهایی مبنی بر توافق لفظی دیویس و رئال مادرید، مکس ابرل، مدیرورزشی باشگاه بایرن مونیخ، اعلام کرد که پیشنهادی جدید به دیویس داده خواهد شد اما این‌طور که به نظر می‌رسد این پیشنهاد هم نتوانسته نظر او را جلب کند.

درخواست جدید دیویس از مدیران بایرن مونیخ2

درخواست جدید دیویس مدافع کانادایی بایرن مونیخ دربافت حقوق سالانه ۲۰ میلیون یورویی است.

آخرین پیشنهاد بایرن مونیخ به دیویس، حقوق سالانه ۱۳ تا ۱۴ میلیون بوده در حالی که رقم مورد نظر بازیکن ۲۰ میلیون یورو است. دیویس امیدی به افزایش رقم پیشنهاد مونیخی‌ها ندارد و با این حال او توپ را در زمین بایرن انداخته است.

درخواست جدید دیویس از مدیران بایرن مونیخ

بنابراین بایرن بایستی پرداخت این حقوق را قبول کند یا اجازه جدایی به این مدافع را بدهد چرا که تنها یک فصل دیگر از قراردادش باقی مانده و در پایان فصل آینده بدون اینکه پولی به باواریایی‌ها برسد، می‌تواند آنها را ترک کند. با توجه به اظهارات اخیر کریستوف فروند، مدیر فوتبال بایرن مونیخ مبنی بر اینکه این تیم به هیچ وجه نمی‌خواهد بازیکنی را مجانی از دست بدهد، انتظار می‌رود که با رئال مادرید برای انتقال دیویس وارد مذاکره شود.

مطمئنا این بازیکن در رئال مادرید این حقوق درخواستی را دریافت نخواهد کرد.پردرآمدترین بازیکنان وینیسیوس جونیور و جود بلینگام هستند که سالانه ۱۰ تا ۱۲ میلیون یورو حقوق می‌گیرند.

, ,
فهرست