ستاره الدحیل جانشین ترابی می شود

ستاره الدحیل که بار ها مقابل پرسپولیس قرار گرفته است گزینه مورد نظر باشگاه برای جانشینی ترابی می باشد.باشگاه پرسپولیس که روز های سختی را سپری می کند با جدایی اوسمار ویرا و پیشنهادات اغوا کننده برای علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر در آیتانه از دسن دان این ستاره هاست.

ستاره الدحیل جانشین ترابی می شود2

ستاره الدحیل ادمیلسون جونیور به عنوان جایگزین مهدی ترابی در نظر گرفته شده است.

پرسپولیس حالا بعد از انتخاب خوان کارلوس گاریدو به عنوان سرمربی جدید خود به دنبال تقویت خود است تا علاوه بر حضور موفق در رقابت‌های لیگ برتر و دفاع از عنوان قهرمانی در لیگ نخبگان آسیا نیز حضور خوب و پررنگی داشته باشد.

با توجه به جدایی غریب الوقوع ترابی از جمع سرخ‌پوشان گفته می‌شود این باشگاه برای جانشین احتمالی وی به سراغ ادمیلسون جونیور ستاره ۲۹ ساله و بلژیکی – برزیلی باشگاه الدحیل قطر رفته است. این بازیکن بارها و بارها با لباس الدحیل مقابل پرسپولیس قرار گرفته و علاوه بر گلزنی این تیم را نیز به دردسر انداخته و حالا مورد توجه این باشگاه قرار گرفته است.

ستاره الدحیل جانشین ترابی می شود

جونیور که قرارداداش در پایان این فصل از لیگ ستارگان قطر با الدحیل به اتمام رسیده و بازیکن آزاد است، در این فصل از رقابت‌ها به دلیل مصدومیت نتوانست در ترکیب این تیم قطری قرار بگیرد و آخرین بازی وی برای الدحیل به ۱۵ ماه پیش باز می‌گردد.

, ,
فهرست