ستاره صرب دنیای تنیس به دهمین قهرمانی در اپن استرالیا دست یافت.

ستاره صرب دنیای تنیس نواک جوکوویچ برای بار دهم موفق شد که قهرمان رقابت‌های گرنداسلم استرالیا شود. در دیدار فینال رقابت‌های گرنداسلم ملبورن استرالیا، نواک جوکوویچ نفر پنجم رنکینگ برترین تنیسورهای جهان برابر استفانوس سیتسیپاس نفر چهارم رنکینگ از یونان به میدان رفت و مقتدرانه و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و دهمین عنوان قهرمانی خود در رقابت‌های تنیس اُپِن استرالیا را از آن خود کرد.
جوکوویچ در این دیدار در ۳ ست متوالی و با نتایج ۶-۳، ۷-۶ و ۷-۶ مقابل سیتسیپاس به برتری رسید و جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر برد.

ستاره صرب دنیای تنیس به دهمین قهرمانی در اپن استرالیا دست یافت.1

ستاره صرب دنیای تنیس به رکورد حضور در  ۳۳ فینال رقابت‌های گرنداسلم دست یافت.

نوله در هفت مسابقه خود در این مسابقات فقط یک سِت را به رقبای خود واگذار کرد و شش دیدار را با نتیجه ۳ بر صفر به پایان رسانده بود تا یکی از قاطع‌ترین قهرمانی‌های این مسابقات را به نام خود سند بزند.ستاره صرب با قهرمانی در این مسابقات، به صدر رنکینگ برترین تنیسورهای جهان تبدیل شد.او موفق شده است برای بار سی و سوم به فینال رقابت‌های گرنداسلم صعود کند و در کنار سرنا ویلیامز چهره مطرح تنیس زنان جهان قرار گرفت. وی برای رسیدن به کریس اورت اسطوره آمریکایی تنیس زنان که رکورد ۳۴ فینال گرنداسلم را دارد، تنها یک فینال دیگر فاصله دارد.

ستاره صرب دنیای تنیس به دهمین قهرمانی در اپن استرالیا دست یافت.2

, , , , ,
فهرست