سرخیو راموس به دعوت نشدنش به تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داد

سرخیو راموس مدافع اسپانیایی پاری سن ژرمن در فهرست ۲۶ نفره لوئیز انریکه قرار ندارد. راموس در پی اس جی به شکل ثابت بازی می‌کند و مصدومیت را کاملا پشت سر گذاشته، ولی شانس حضور در جام جهانی را از دست داد.سرخیو راموس  پس از سه روز اعلام این لیست با انتشار متنی در صفحه اجتماعی خود نوشت:
«فصل گذشته سخت و دشوار بود، هم به خاطر وفق پیدا کردن با فضای تیم و شهر جدیدم و هم به خاطر مصدومیت‌های متوالی. با تمام روح و جان تلاش کردم به روز‌های خوب گذشته برگردم و مصدومیت را فراموش کنم. برای اینکه به اهدافی که از قبل مشخص کرده بودم، برسم. خوشبختانه می‌توانم بگویم که در فصل جاری به فرم سابقم برگشته‌ام و بار دیگر در حال لذت بردن از فوتبال در پی اس جی و شهر بزرگ پاریس هستم.

سرخیو راموس به دعوت نشدنش به تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داد1

سرخیو راموس نامش در فهرست نهایی تیم ملی اسپانیا حضور ندارد.

جام جهانی ؟ البته که یکی از رویا‌های بزرگ من بود و می‌توانست پنجمین جام جهانی‌ام باشد، ولی متاسفانه بازی‌ها را باید از خانه تماشا کنم. سخت است، ولی هر روز خورشید طلوع می‌کند و هیچ چیز برای من تغییر نخواهد کرد. نه عشقم به فوتبال و نه ذهنیتم عوض نخواهد شد. من مثل سابق ۲۴ ساعت خودم را وقف فوتبال خواهم کرد. این حس واقعی من است و دوست داشتم با شما به اشتراک بگذارم. ممنون برای لطف و محبت‌تان. برای من هنوز چالش‌ها و اهداف زیادی باقی مانده است. به زودی می‌بینم‌تان.»

سرخیو راموس به دعوت نشدنش به تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داد

, , ,
فهرست