سرمربی النصر تیمش و پرسپولیس را شانس های صعود از گروه مرگ می داند

سرمربی النصر در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس اعتراف کرد که النصر و پرسپولیس دو شانس اول صعود به دور بعد این رقابت ها می باشند.لوئیس کاسترو، سرمربی النصر، در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: این اولین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیاست که بازی راحتی نیست. تیم بسیار بزرگی را برای رقابت مقابلمان داریم. ما دو تیمی هستیم که در گروه قوی هستیم و در نتیجه آماده یک مسابقه بزرگ برای بازی فردا هستیم. خودمان را برای بازی فردا آماده کردیم. کمی خسته هستیم به خاطر اینکه در لیگ برتر بازی داشتیم اما آماده دیدار با پرسپولیس هستیم.

سرمربی النصر تیمش و پرسپولیس را شانس های صعود از گروه مرگ می داند

سرمربی النصر شانس دو تیم النصر و پرسپولیس را برای صعود از سایر تیم ها بالاتر می داند.

او در مورد بازیکنان خارجی تیمش هم توضیح داد: ما ۱۲ بازیکن خارجی داریم که برخی از آن‌ها در پروسه ریکاوری هستند. تیم کمی خسته است. ما ۷ بازیکن آوردیم که اگر بازیکنی مصدوم شد بتوانیم جایگزین کنیم. هنوز پنج بازیکن خارجی‌مان نهایی نشده است.

سرمربی النصر تیمش و پرسپولیس را شانس های صعود از گروه مرگ می داند1

در پایان سرمربی النصر در مورد حضورشان در ایران صحبت کرد و گفت:در پایان جا دارد از ایمنی و امنیت و حس مهمان‌نوازی در تهران تشکر کنم. ان‌شاءالله فارغ از اتفاقات داخل زمین با همین حس خوب ایران را ترک کنیم. ایرانیان دیوانه‌وار فوتبال را دوست دارند. طرفداران النصر هم به همین شکل هستند.

, ,
فهرست