سرمربی جدید تیم ملی برزیل انتخاب شد

سرمربی جدید تیم ملی برزیل با اعلام کنفدراسیون فوتبال برزیل اعلام شد.تیم ملی برزیل را از سال ۲۰۲۴ کارلو آنچلوتی هدایت خواهد کرد.قرارداد این سرمربی با تجربه ایتالیایی با باشگاه رئال مادرید تا سال ۲۰۲۴ بوده و پس از آن او سرمربی تیم ملی برزیل خواهد شد.در حال حاضر دینیز، سرمربی فلومیننزه، مسئولیت تیم را بر عهده خواهد داشت. دینیز ۴۹ ساله کار خود را در فلومیننزه حفظ خواهد کرد و تنها برای مسابقات مقدماتی جام‌جهانی به برزیل خواهد پیوست. سپس آنچلوتی هدایت تیم برای کوپا آمریکا ۲۰۲۴ و جام جهانی ۲۰۲۶ را بر عهده خواهد گرفت.

سرمربی جدید تیم ملی برزیل انتخاب شد

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال برزیل از سال ۲۰۲۴ روی نیمکت این تیم می نشیند.

این سرمربی ایتالیایی با بازیکنانی که قبلاً مربیگری کرده، مانند وینیسیوس جونیور، نیمار جونیور، رودریگو، ادر میلیتائو و سایرین دوباره روبرو خواهد شد.او سابقه سرمربیگری تیم های ملی را نداشته فقط در بین سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ دستیار آریگو ساکی در تیم ملی ایتالیا بوده است. آنچلوتی با مربیگری میلان، رئال مادرید، چلسی، پاری‌سن‌ژرمن و غیره دورانی باشکوه را برای خود رقم زد. او پس از دو دوره عالی رئال مادرید را ترک خواهد کرد و در طی این دوران موفق شد لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا، کوپادل‌ری، جام جهانی باشگاه‌ها و عناوین مهم دیگری را به دست آورد.

سرمربی جدید تیم ملی برزیل انتخاب شد1

ماموریت او در تیم ملی برزیل ششمین قهرمانی در جام جهانی می باشد تا نامش همواره به عنوان یکی از بهترین سرمربیان تاریخ ثبت شود.

, ,
فهرست