شروط بازگشت مهاجم خارجی پرسپولیس چه می باشد؟

شروط بازگشت لوکادیا مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس مشخص شده است.با وجود اینکه مذاکرات باشگاه پرسپولیس با وکیل این مهاجم ادامه دارد اما توافق بین طرفین به این راحتی نخواهد بود. واقعیت ماجرا این است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد از شرایط نابسامان لوکادیا در لیگ چین و بدهی ۳۲۴هزار دلاری این بازیکن به این باشگاه نهایت استفاده را برده و شرایطی را به‌وجود آورد که لوکادیا حداقل یک نیم‌فصل با کمترین هزینه برای سرخ‌پوشان بازی کند.

شروط بازگشت مهاجم خارجی پرسپولیس چه می باشد؟1

شروط بازگشت لوکادیا به پرسپولیس مورد بررسی باشگاه قرار خواهد گرفت.

یکی از مسئولان باشگاه در مورد بازگشت این مهاجم گفته است:لوکادیا و وکیلش خیلی حرفه‌ای‌تر از آن‌ هستند که راضی شوند با این شرایط پرسپولیس کنار بیایند و قطعا خواسته‌هایی دارند که احتمالا تا الان هم به رابط باشگاه اعلام کرده‌اند. آن‌چه مشخص است لوکادیا و وکیلش رای صادره در مورد پرونده شکایتی باشگاه پرسپولیس را قبول ندارند و به این خاطر به CAS اعتراض کرده و خیلی امیدوارند که این رای برگردد.

شروط بازگشت مهاجم خارجی پرسپولیس چه می باشد؟

ضمن این‌که‌ یکی از خواسته‌های مهم وکیل لوکادیا بسته شدن این پرونده برای بازگشت او به پرسپولیس است که قطعا باشگاه هم به‌راحتی با آن کنار نخواهد آمد. این موضوع خیلی پیچیده‌تر از آن است که بخواهد به همین راحتی حل شود. از خواسته‌های مهم لوکادیا عقد قرارداد یک‌سال‌ و نیمه نیز هست که باید دید باشگاه در توان خودش می‌بیند قرارداد بالای یک میلیون دلاری با این بازیکن امضا کند یا نه. در هر صورت مذاکرات با وکیل لوکادیا ادامه دارد و توافق بین طرفین به این راحتی امکان‌پذیر نیست.

, ,
فهرست