شماره ۹ چلسی نفرین شده است؟

شماره ۹ چلسی آخرین بار بر تن اوبامیانگ بود که اینت بازیکن هم دوران کابوس وار خود را سپری کرد و از این تیم جدا شد.چندین بازیکن مختلف که این پیراهن را به تن کردند در ایجاد تاثیر مثبت بر روند چلسی با شکست مواجه شدند که سه نفر از آن‌ها از خریدهای رکورد شکن چلسی برای خط حمله خود بوده اند.

شماره 9 چلسی نفرین شده است؟2

شماره ۹ چلسی را هیچ بازیکنی دوست ندارد بپوشد، زیرا نفرین شده است.

سرمربی آلمانی و سابق چلسی در مورد این شماره گفته است:این شماره نفرین شده است.مردم به من می‌گویند که آن نفرین شده است. درخواست زیادی برای پیراهن شماره ۹ وجود نداشت، هیچ کس نمی‌خواست آن را به تن کند.
اما اوبامیانگ از این موضوع ترسی نداشت اما پس از شکستن استخوان فکش طی دزدی که از خانه اش در بارسلونا شده بود به لندن آمد و توماس توخل، سرمربی سابقش در دورتموند، روز بعد از اولین بازی او اخراج شد و نتوانست خود را به گراهام پاتر ثابت کند و حتی از لیست تیم برای بازی های مرحله حذفی لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد، هرچند دو گل از مجموع سه گلش برای چلسی را در مرحله گروهی همین رقابت‌ها به ثمر رسانده بود.

شماره 9 چلسی نفرین شده است؟

از دیگر بازیکنانی که گرفتار نفرین شماره ۹  چلسی شده بودند می‌شود به روملو لوکاکو، تامی آبراهام، گونزالو هیگواین،آلوارو موراتا، رادامل فالکائو و فرناندو تورس اشاره کرد که همگی مهاجمان با کیفیتی بودند و طرفداران به آمدنشان خیلی خوش بین بودند اما هیچ گاه نتوانستند انتظارات آن‌ها را برآورده کنند.

, ,
فهرست