عادت غذایی عجیب ستاره سابق نیوکاسل پیش از مسابقات ظهر

عادت غذایی عجیب ستاره خط حمله سابق نیوکاسل در زمان حضور این بازیکن مانع از گلزنی او نمی شد.اندی کارول در دوران حضورش در نیوکاسل قبل از هر بازی خانگی یک کباب رستورانی می‌خورد. این مهاجم از آکادمی نیوکاسل عبور کرد و بیش از ۱۰۰ بازی برای این باشگاه در دو دوره انجام داد. او اکنون فاش کرده که هنگام بازی برای باشگاه دوران کودکی خود، عادت عجیبی داشت. کارول قبل از هر برنامه خانگی در رستوران کباب می‌خورد، همراه با پودینگ‌های یورکشایر و مقدار زیادی سس گوشت.

عادت غذایی عجیب ستاره سابق نیوکاسل پیش از مسابقات ظهر2

عادت غذایی عجیب اندی کارول مهاجم سابق نیوکاسل زمانی که در این تیم بود: خوردن کباب قبل از هر بازی بوده است.

پس از انتقال ۳۵ میلیون پوندی کارول به لیورپول در سال ۲۰۱۱، روال قبل از بازی او به پایان رسید.او افزود: «زمانی که به لیورپول رفتم همه چیز تغییر کرد. ما قبل از بازی، چه خانگی و چه خارج از خانه، به هتل می‌رفتیم و ماکارونی و میوه‌های تازه می‌خوردیم. من پودینگ و آبگوشتم را می‌خوردم ولی اینجا به تو دستور می‌دهند کی غذا بخوری و چه چیزی بخوری. شب قبل از بازی با بچه‌ها در هتل غذای مخصوص می‌خوردیم. ولی در نیوکاسل شب قبل با مادر و پدرم یا دوستانم بیرون می‌رفتم.»

عادت غذایی عجیب ستاره سابق نیوکاسل پیش از مسابقات ظهر1

 

به نظر نمی‌رسید غذاهای غیررژیمی کارول مانعی برای عملکردهای خوب او ایجاد کرده باشند، چرا که او در ۱۳۴ بازی در دو دوره حضور در نیوکاسل ۳۴ گل به ثمر رساند.

, ,
فهرست