لژیونر ایرانی دیناموزاگرب در هشت فصل حضورش در این تیم هشت قهرمانی بدست آورده است

لژیونر ایرانی باشگاه دیناموزاگرب بار دیگر قهرمان لیگ کرواسی شد.صادق محرمی مدافع ایرانی در هشتمین سال دوران فوتبال خود نیز توانست عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. حالا این بازیکن در ۲۸ سالگی هشت عنوان قهرمانی در لیگ دارد که خیلی از بازیکنان ایرانی نتوانسته‌اند به آن برسند.

لژیونر ایرانی دیناموزاگرب در هشت فصل حضورش در این تیم هشت قهرمانی بدست آورده است1

لژیونر ایرانی باشگاه دیناموزاگرب صادق محرمی تاکنون با این تیم ۸ بار قهرمان لیگ کرواسی شده است.

دیناموزاگرب امسال در فصل ۲۴-۲۰۲۳ توانست در لیگ ۱۰ تیمی کرواسی بالاتر از رجیکا و هایدوک اشپیلت قرار بگیرد و عنوان قهرمانی را به دست آورد. این ششمین قهرمانی پیاپی صادق محرمی با دیناموزاگرب در فوتبال کرواسی است. او همچنین امسال جام حذفی را نیز با دیناموزاگرب به دست اورد تا دبل کرده باشد.

لژیونر ایرانی دیناموزاگرب در هشت فصل حضورش در این تیم هشت قهرمانی بدست آورده است

محرمی با احتساب جام‌هایی که در اروپا به دست اورده به رکورد ۱۰ جام در قاره سبز رسیده است که در بین تمامی لژیونرهای فوتبال ایران یک رکورد است.صادق محرمی که در جریان دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر امارات در جام ملت‌های ۲۰۲۳ دچار پارگی رباط صلیبی شد، زانوی خود را جراحی کرد تا دوران نقاهت خود را طی کند.

جام‌دارترین بازیکنان ایرانی در اروپا

۱- صادق محرمی ۱۰ قهرمانی

۲- سردار آزمون ۷ قهرمانی

۳- مهدی طارمی ۷ قهرمانی

در اروپا این رکورد در اختیار کینگزلی کومان بود که در ۱۲ فصل به ۱۲ قهرمانی در لیگ رسیده بود ولی امسال بایرن مونیخ در بوندسلیگا ناکام ماند تا روند قهرمانی‌های پیاپی او قطع شود.

, ,
فهرست