لیونل مسی پنجمین ورزشکار پردرآمد آمریکا

لیونل مسی پنجمین ورزشکار پردرآمد در ورزش آمریکا محسوب می شود.ورود لیونل مسی به MLS توجه همگان را به خود جلب کرده است. پس از اعلام این تصمیم برای انتخاب اینترمیامی به عنوان مقصد جدید، هواداران فوتبال در ایالات متحده مشتاقانه منتظر دیدار او در طول رقابت‌های محلی و جام اتحادیه هستند. و اگرچه مسی دستمزد ۹ رقمی تیم الهلال عربی را رد کرد، اما اوضاع در تیم خورخه ماس و دیوید بکام اصلا بد به نظر نمی‌رسد.

لیونل مسی پنجمین ورزشکار پردرآمد آمریکا2

لیونل مسی پنجمین ورزشکار در آمریکا می باشد که درآمد بالای ۵۰ میلیون دلار را در سال خواهد داشت.

قرار است که مسی پنجمین ورزشکار پر درآمد آمریکا پس از چهاز ستاره NBA شود.دوین بوکر ستاره فونیکس سانز و کارل آنتونی تاونز از تیم مینه‌سوتا تیمبرولوز، همچنان پردرآمدترین بازیکنان سال هستند و هر کدام ۵۶.۱ میلیون دلار درآمد دارند و پس از آنها نیکولا جوکیچ از دنور ناگتس و استفن کری قهرمان چهار دوره NBA از گلدن استیت واریرز با ۵۴.۵ میلیون و ۵۳.۸ میلیون دلار رتبه سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند. سپس در رده پنجم، دستمزد سالانه لیونل مسی خواهد بود که انتظار می‌رود ۵۳.۷ میلیون دلار باشد.

لیونل مسی پنجمین ورزشکار پردرآمد آمریکا

ستاره آرژانتینی علاوه بر الهلال، پیشنهادی از بارسلونا نیز داشت، اما توضیح داد که تصمیمش برای انتخاب اینترمیامی بر اساس پول یا احساسات قدیمی نبوده است. لیونل مسی گفت که می‌خواست از کانون توجه فوتبال اروپا دور باشد و زمان بیشتری را با خانواده‌اش بگذراند، و این چیزها را می‌تواند در MLS با اینترمیامی به دست آورد.

لیونل مسی پنجمین ورزشکار پردرآمد آمریکا1

, ,
فهرست