ملی پوش ایتالیایی با اتهامات جدیدی مواجه شده است

ملی پوش ایتالیایی ساندرو تونالی که محرومیت ۱۰ ماهه خود را به دلیل قمار سپری می کند با اتهامات جدیدی روبرو شده است.رسانه‌های انگلیسی خبر داده‌اند که اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) ساندرو تونالی، هافبک نیوکاسل یونایتد را متهم به رفتار نادرست در رابطه با نقض قوانین شرط‌بندی فدراسیون کرده است.

ملی پوش ایتالیایی با اتهامات جدیدی مواجه شده است1

ملی پوش ایتالیایی ۵۰ مرتبه قانون E۸ اتحادیه فوتبال انگلیس را نقض کرده است.

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است: «گفته می‌شود هافبک نیوکاسل یونایتد با شرط‌بندی در مسابقات فوتبال بین ۱۲ آگوست ۲۰۲۳ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳،۵۰ مرتبه قانون E۸ اتحادیه فوتبال انگلیس را نقض کرده است. .» و در ادامه افزود که تونالی تا ۵ آوریل فرصت دارد تا به این اتهامات پاسخ دهد.تونالی که در جولای سال گذشته از میلان به نیوکاسل پیوست، در اکتبر ۲۰۲۳ به دلیل شرط‌بندی در مسابقات ایتالیا به مدت ۱۰ ماه از فوتبال محروم شد.

ملی پوش ایتالیایی با اتهامات جدیدی مواجه شده است

تونالی در این فصل ۱۱ بازی برای نیوکاسل در تمامی رقابت‌ها انجام داده و یک گل به ثمر رسانده است. این هافبک سال گذشته پس از ایوان تونی، ملی‌پوش انگلیسی، دومین بازیکن بزرگی بود که به دلیل شرط‌بندی در مسابقات محروم شد.

ایوان تونی مهاجم برنتفورد پس از اعتراف به ۲۳۲ مورد نقض قوانین شرط‌بندی اتحادیه فوتبال انگلیس، هشت ماه محروم و ۵۰ هزار پوند (۶۳۱۶۵ دلار) جریمه شد. او در ژانویه به میادین بازگشت و اوایل این ماه به تیم انگلیس دعوت شد و در مسابقه روز سه‌شنبه مقابل بلژیک گلزنی کرد.

, ,
فهرست