مهدی طارمی به دنبال اخذ تابعیت پرتغال

مهدی طارمی تابعیت کشور پرتغال را قصد دارد بدست آورد.مهاجم ۳۱ ساله تیم فوتبال پورتو پرتغال از فصل ۲۰۱۹ با پیوستن به «ریوه آوه» در لیگ این کشور حضور دارد و در فصل ۲۰۲۰ هم به عضویت پورتو درآمد.در پایان فصل جاری طارمی قراردادش را با پورتو تمدید نمی کند و قرار است فصل آینده به تیم «اینتر» در سری آ ایتالیا بپیوندد.

مهدی طارمی به دنبال اخذ تابعیت پرتغال2

مهدی طارمی در پی بدست آوردن تابعیت کشور پرتغال می باشد.

اما روزنامه « ojogo» پرتغال خبری جنجالی راجع به این بازیکن منتشر کرده است. «ojogo» در خصوص مهدی طارمی نوشته است که این بازیکن ایرانی از سال ۲۰۱۹ به طور پیوسته در پرتغال زندگی کرده است و از سال ۲۰۲۰ هم در ملک شخصی خود سکونت دارد. این روزنامه در ادامه ادعا کرده است که طبق اطلاعاتی که به دست آورده است طارمی گام‌های نخست اداری را برای دریافت ملیت پرتغالی برداشته است و قصد دارد در سال ۲۰۲۴ تابعیت این کشور را به دست بیاورد.

مهدی طارمی به دنبال اخذ تابعیت پرتغال1

این روزنامه در ادامه نوشت: طارمی در ابتدای سال جاری میلادی مجوز اقامت دائم در کشور پرتغال را به دست آورده است که یکی از شروط اساسی برای اخذ تابعیت این کشور است. همچنین چنین اقدامی موجب می‌شود تیم فوتبال اینتر که قرار است طارمی را به خدمت بگیرد یکی از سهمیه‌های بازیکنان غیر اتحادیه اروپایی‌اش خالی شود.

, ,
فهرست