هالند در بین بزرگان فوتبال جهان از حیث کسب درآمد می باشد

هالند در بین بزرگان فوتبال جهان قرار گرفته است.البته این بازیکن ۲۳ ساله از حیث کسب درآمد در این رده بندی در جایگاه ششم قرار گرفته است.او در سال ۲۰۲۳ برترین گلزن سه تورنمنت مهم یعنی لیگ قهرمانان، لیگ برتر و لیگ ملت‌ها شد و به همین خاطر به عنوان بهترین فوتبالیست سال یوفا شناخته شد و بیش از هر زمان دیگری به توپ طلا نزدیک شد ولی در نهایت لیونل مسی توانست توپ طلا را کسب کند.

هالند در بین بزرگان فوتبال جهان از حیث کسب درآمد می باشد2

هالند در بین بزرگان جهان فوتبال به دلیل کسب درآمد قرار گرفته است.

ارزش این ستاره نروژی به ۱۸۰ میلیون یورو رسید و در حال حاضر او گران ترین بازیکن جهان محسوب می شود. هالند در جولای ۲۰۲۲ به منچسترسیتی رفت و قراردادی ۵ ساله با این باشگاه امضا کرد. طبق گزارش سان، هالند ۴۳۳ هزار یورو در هفته درآمد دارد.در قرارداد بازیکن نروژی بندهای پاداش هم وجود دارد که باعث می‌شود تا دستمزد ارلینگ در مجموع حدود ۱ میلیون یورو در هفته و ۵۲ میلیون یورو در سال شود که او را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان جهان تبدیل می‌کند.

هالند در بین بزرگان فوتبال جهان از حیث کسب درآمد می باشد

این بازیکن خارج از زمین فوتبال هم درآمد دارد. او در آوریل گذشته قرارداد بسیار خوبی با نایک امضا کرد. مبلغ این قرارداد فاش نشد اما اتلتیک گزارش داد قرارداد هالند با نایک به ارزش ۲۴ میلیون دلار در سال است. علاوه بر این، ارلینگ روی جلد مشهورترین بازی‌های فیفا نیز ظاهر شد که احتمالاً پول زیادی نیز برای آن دریافت کرده است.

ارلینگ با درآمد ۵۸ میلیون دلاری در سال (۴۶ میلیون دلار از فوتبال و ۱۲ میلیون دلار از قراردادهای تبلیغاتی) در جایگاه ششم قرار گرفت و در سال قبل تنها بنزما، ام‌باپه، نیمار، مسی و رونالدو بالاتر از او قرار گرفتند ولی نباید فراموش کرد هالند اکنون ۲۳ ساله است و حضورهالند در  بین بزرگان در این سن و سال جالب بنظر می‌رسد.

, ,
فهرست