پایان دوران حضور مرد آلمانی در آنفیلد

پایان دوران حضور یورگن کلوپ در لیورپول توسط وب سایت باشگاه اعلام شد.در ابتدا فابریتزیو رومانو، خبر کناره‌گیری کلوپ از هدایت لیورپول در پایان فصل را اعلام کرد و چند دقیقه پس از این اتفاق، سرمربی آلمانی و محبوب لیورپولی‌ها در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه این خبر را تایید کرد.

پایان دوران حضور مرد آلمانی در آنفیلد1

پایان دوران حضور یورگن کلوپ در لیورپول در پایان فصل جاری می باشد.

یورگن کلوپ گفت: من در پایان فصل باشگاه را ترک خواهم کرد. می‌دانم که از این خبر شوکه خواهید شد اما سعی می‌کنم دلایل آن را توضیح دهم. بازیکنان، کارمندان، باشگاه و تمام مردم این شهر را دوست دارم اما در حال از دست دادن انرژی خود هستم. در حال حاضر خوب هستم و مشکلی ندارم اما نمی‌توانم بارها و بارها این کار را تکرار کنم.

پایان دوران حضور مرد آلمانی در آنفیلد

او در پایان گفت: احترام و عشق من به این شهر بیش‌تر شد و من حقیقت را مدیون این شهر بودم و این هم از حقیقت.کلوپ با لیورپول به تمام افتخارات ممکن رسید و با حضورش سرنوشت این تیم را تغییر داد اما بزرگ‌ترین شاهکار او پایان دادن به حسرت ۳۰ ساله بندرنشینان در قهرمان نشدن در لیگ برتر بود.به نوعی کلوپ در لیورپول انقلابی بر پا کرد و موفق شد در دوران حضور خود در این تیم همواره یکی از تیم های مدعی برای قهرمانی در فوتبال جزیره باشد.

, ,
فهرست