پدیده لالیگا مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته است

پدیده لالیگا که محصول آکادمی رئال مادرید می باشد در این فصل یکی از ارکان موفقیت باشگاه خیرونا محسوب می شود.میگل گوتیرس مدافع چپ باشگاه خیرونا و تیم ملی اسپانیا مورد توجه باشگاه منچستریونایتد قرار گرفته است.با جدایی سرخیو رگیلون، دفاع چپ تبدیل به اولویت منچستریونایتد شده و آنها در بازار ژانویه به دنبال تقویت این بخش از تیم هستند.

پدیده لالیگا مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته است

گوتیرس بخش مهمی از تیمی است که به چالش قهرمانی افسانه‌ای خود ادامه می‌دهد. او یکی از بازیکنان ثابت تیم اول خیرونا است و از ابتدای فصل ۲۰ بازی انجام داده و یک گل و سه پاس گل به ثبت رسانده است. او همچنین در هر دقیقه از هر بازی حضور داشته و تنها یک بازی را از دست داده است.

پدیده لالیگا مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته است1

پدیده لالیگا از خیرونا چشم خیلی از تیم های معتبر اروپایی را گرفته است.

گوتیرس محصول آکادمی رئال مادرید است و ۹ بار در لیگ برای لوس‌بلانکوس به میدان رفت. او در تابستان ۲۰۲۲ به خیرونا پیوست و توانست خود را به عنوان یکی از تواناترین مدافعان کناری لیگ ثابت کند.قرارداد گوتیرس با خیرونا تا ژوئن سال ۲۰۲۷ ادامه دارد اما می‌توان تیم را متقاعد کرد که با ۲۲ میلیون پوند راهش را از این مدافع جدا کند. مادرید هنوز هم می‌تواند او را به تیم برگرداند و ۵۰ درصد از حق فروش او را در اختیار دارد. با توجه به اینکه آنها در حال حاضر از نظر امتیازی با خیرونا برابر هستند، بازگرداندن گوتیرس می‌تواند تیمشان را تقویت کند.

پدیده لالیگا مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته است2

, ,
فهرست