پیراهن پرسپولیس مقصد نهایی ستاره ایرانی برای خداحافظی از فوتبال می باشد

پیراهن پرسپولیس را مهدی طارمی به عنوان آخرین پیراهن دوران بازی رسمی خود انتخاب کرده است.مهدی که مطرح شدن در سطح اول فوتبال را مدیون باشگاه پرسپولیس می باشد، به اطرافیانش گفته است دوست دارد آخرین سال فوتبالی اش را در این تیم سپری و سپس با پیراهن پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی کند.
البته مهدی طارمی حداقل تا ۵ یا ۶ سال آینده از فوتبال اروپا جدا نمی شود و همین امروز نیز مشتریانی مثل؛ چلسی، آرسنال، میلان، فنرباغچه و … دارد.

پیراهن پرسپولیس مقصد نهایی ستاره ایرانی برای خداحافظی از فوتبال می باشد

پیراهن پرسپولیس باعث شد تا فوتبال مهدی طارمی به سطح اول دنبا برسد.

شاید لازم به یادآوری باشد که مهدی طارمی حدود ۵ سال پیش و پس از جدایی از پرسپولیس، پستی خطاب به هواداران این تیم منتشر کرد و نوشت؛

بنام خدا

سلام به همه پرسپولیسی‌های عزیز، آقای برانکو و بازیکنان و رفقای چند ساله من در پرسپولیس و البته مدیریت و کارمندای باشگاه

جدایی در هر حس و حالی برای ادمی سخته اما سرنوشت گاهی انسانها رو در مسیر جداگانه قرار میده! گل زدم،مشهور شدم و آقای گل فوتبال ایران شدم که همه اینها زیر سایه یک نام بزرگ بود بنام پرسپولیس که تا لحظه ای که نفس بکشم مدیون این نام بزرگ هستم.
دلتنگ همه شما هستم اما باید تلاش کنم تا باز هم بتونم نام نیکی برای فوتبال ایران کسب کنم.به خودم ایمان دارم که هنوز تو فوتبال باید کارهای بزرگی انجام بدم تا دل همه اونهایی که برام زحمت کشیدن شاد شه،من کم سختی نکشیدم اما همیشه خدا پشت و پناهم بوده تا بتونم اتفاقات بزرگی رقم بزنم. دعام‌کنید ،رفاقت با پرسپولیس همیشه دو طرفست و من بهش افتخار میکنم.
بازم میگم پیراهن  پرسپولیس ،بازیکنانش و هوادارای محترمش همیشه در قلب من خواهند بود؛ یا علی
بازیکنانی نظیر علی دایی ،علی کریمی ،مهدی مهدوی کیا و کریم باقری در آخرین سال های بازی خود به پرسپولیس بازگشتند تا بتوانند با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کنند.

پیراهن پرسپولیس مقصد نهایی ستاره ایرانی برای خداحافظی از فوتبال می باشد1

, , , ,
فهرست