پیشنهاد سنگین النصر به اوبامیانگ

اوبامیانگ
پیشنهاد وسوسه کننده النصر به اوبامیانگ

کاپیتان سابق توپچی ها اکنون در لیست مازاد این باشگاه قرار دارد و هر ۲ طرف مایل به جدایی هستند. با این حال تنها پیشنهاد موجود برای اوبامیانگ از سوی النصر عربستان است.

به نقل از CBS، النصر عربستان در هفته گذشته پیشنهاد قرضی با بند خرید ۹ میلیون دلاری برای پیر امریک اوبامیانگ به آرسنال ارائه داد اما این مهاجم گابنی این پیشنهاد را رد کرد. میلان، پاری سن ژرمن و مارسی از جمله باشگاه های علاقه مند به جذب این بازیکن هستند اما تنها پیشنهاد موجود تاکنون از سوی النصر بوده است.
النصر همچنان برای راضی کردن پیر امریک اوبامیانگ تلاش می کند. با این حال اوبامیانگ به خاطر دلایل شخصی و فوتبالی ترجیح می دهد در لیگ های اروپائی بازی کند. این باشگاه عربستانی می خواهد با ارائه قراداد با بند های بیشتر بازیکن و خانواده اش را برای آمدن به عربستان متقاعد کند.

اوبامیانگ
همچنین برای متقاعد کردن اوبامیانگ، سایر بازیکنان خارجی لیگ عربستان نیز با او در تماس بوده اند. النصر می تواند حقوقی برابر با آنچه که آرسنال به اوبامیانگ می پردازد به این بازیکن پیشنهاد دهد. هر چند که آرسنال نیز تاکنون جواب مشخصی به پیشنهاد النصر نداده است اما توپچی ها آماده جدایی کاپیتان خود هستند.

فهرست