پیکر ملیکا محمدی برای تدفین به آمریکا منتقل می شود

پیکر ملیکا محمدی که در سانحه رانندگی بامداد سوم دی ماه جان باخت، در میان اندوه بسیار هم تیمی‌هایش در ورزشگاه فجر بم بدرقه شد.به دلیل حضور خانواده ملیکا در امریکا، دایی و عموی او برای انتقال پیکرش در بم حضور یافته بودند و اعلام شد: پیکر ملیکا به زادگاهش شیراز و سپس برای تدفین به امریکا منتقل خواهد شد.

پیکر ملیکا محمدی برای تدفین به آمریکا منتقل می شود2

پیکر ملیکا محمدی عضو تیم ملی فوتبال بانوان که بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داده برای تدفین به آمریکا منتقل می شود.

حسین رهنما دایی ملیکا محمدی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: ملیکا از بچگی علاقه زیادی به فوتبال داشت و همه بچه‌ها را جلوی خانه جمع می‌کرد و فوتبال بازی می‌کردند و به همین دلیل کلاس‌های اولیه را در شیراز گذراند و تا مقطع راهنمایی، از نخبگان این کلاس بود. ملیکا از اول دبیرستان به همراه خانواده به امریکا مهاجرت کردند و در آنجا فوتبال را ادامه داد و هم دانشگاه و فوتبال را دنبال کرد و دختر مستقلی بود.

پیکر ملیکا محمدی برای تدفین به آمریکا منتقل می شود1

دایی ملیکا محمدی ضمن تشکر از ابراز محبت مردم بم بیان کرد: احساس می کنم این دختر خودش را به مردم نشان داده و ثابت کرده بود و مردم علاقه بسیاری به او داشتند و به شدت از مرگ او متاثر هستند.

, ,
فهرست