کار سخت مدافعان ایران در مقابل بهترین خط حمله جام

کار سخت مدافعان تیم ملی ایران در مقابل بهترین خط حمله جام شکل خواهد گرفت.جام ملت های آسیا در ۴۴ بازی انجام شده تا این لحظه ۱۱۲ گل از خط دروازه‌ها عبور کرده، این در حالی است که از ۱۰۶۲ شوت ثبت شده ۳۳۴ شوت در چارچوب بوده و ۲۶ بازی نیز با کلین‌شیت به پایان رسیده است.

کار سخت مدافعان ایران در مقابل بهترین خط حمله جام1

کار سخت مدافعان ایران مقابل بهترین خط حمله جام که متعلق به ژاپن می باشد.

در بین برترین گلزنان جام ملت‌های آسیا نام آیمن حسین از تیم ملی عراق دیده می‌شود که با ۶ گل در صدر است و بعد از او، اکرم عفیف قطری و آیاسه یوئدا ژاپنی با ۴ گل دیده می‌شوند. مهدی طارمی از ایران، لی‌کانگ این از کره‌جنوبی و عدی دباغ از فلسطین نیز هر کدام به سه‌گل زده در رده‌های بعدی جای دارند. مهدی قائدی نیز از جمله بازیکنانی است که در این دوره از مسابقات برای تیم ملی ایران ۲ گل را به ثبت رسانده و این شانس را دارد تا آمار خود را بهبود بخشد.

کار سخت مدافعان ایران در مقابل بهترین خط حمله جام2

تیم ملی فوتبال ژاپن با زدن ۱۱ گل، بهترین خط حمله جام را به خود اختصاص داده است، بعد از آنها عراق با ۱۰، اردن و کره‌جنوبی با ۹، استرالیا و ایران با ۸،‌ قطر با ۷ و فلسطین، امارات و ازبکستان با ۶ گل جایگاه‌های بعدی را به نام خود کرده‌اند.با اعلام آمار گلزنی تیم ها ژاپن تیمی گلزن و خطرناک در فاز حمله می باشد و مدافعان تیم ملی روز سختی مقابل ژاپن در فاز دفاعی سپری خواهند کرد.

, ,
فهرست