کریم انصاری فرد تیم جدید خود را انتخاب کرد

کریم انصاری فرد با جدایی از اومونیای قبرس راهی آریس تسالونیکی یونان شد.به نقل از اسپورت ایزوستای یونان، کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی، که از اومونیا جدا شد بار دیگر به یونان برگشت و این بار به عضویت تیم آریس تسالونیکی درآمد. قرارداد آریس با کریم تا پایان فصل با گزینه تمدید برای یک سال دیگر است.

 

کریم انصاری فرد تیم جدید خود را انتخاب کرد2

کریم انصاری فرد راهی تیم آریس تسالونیکی یونان شد.

کریم انصاری‌فرد که در سایپا، پرسپولیس و تراکتور بازی کرده بود، برای پیوستن به اوساسونا راهی اروپا شد و پیراهن این تیم را به تن کرد و این شروع دوران او در اروپا بود. او تابستان ۲۰۱۵ برای اولین بار به یونان آمد و پیراهن پانیونیوس را به تن کرد. این مهاجم استعداد خودش را در یونان نشان داد و پس از یک فصل و نیم حضور در این تیم (۵۱ بازی، ۱۵ گل، ۵ پاس گل) در ژانویه ۲۰۱۷ توسط المپیاکوس خریداری شد.

کریم انصاری فرد تیم جدید خود را انتخاب کرد1

کریم انصاری فرد در ۱۵ سال گذشته عضو جدایی‌ناپذیر تیم ملی ایران بوده و بیش از ۱۰۰ بازی ملی و ۳۰ گل برای تیم ملی به ثبت رسانده است. او سال گذشته با تیم اومونیا قهرمانی در جام حذفی را جشن گرفت. او در فصل جاری موفق شد ۲۰ بار در لیگ، جام قبرس و لیگ کنفرانس اروپا به میدان برود و اکنون همراه ایران در جام ملت‌های آسیا حضور دارد.

, ,
فهرست