گواردیولا از هیچ چیز پشیمان نیست

گواردیولا سرمربی منچستر سیتی پس از شکست مقابل رئال مادرید اعلام کرده است از هیچ چیز پشیمان نمی باشد.سرمربی سیتی گفت: «ترجیح می‌دادم برنده شوم، اما به رئال‌مادرید تبریک می‌گویم، آنها با همبستگی باورنکردنی بسیار عمیق دفاع کردند و ما همه کار انجام دادیم. از چیزی پشیمان نیستم. همیشه سعی می‌کنیم موقعیت‌های بیشتری خلق کنیم و کمتر گل بخوریم و هر کاری در توان‌مان بود انجام دادیم. در همه بخش‌ها استثنائی بازی کردیم و متاسفانه نتوانستیم برنده شویم.

گواردیولا از هیچ چیز پشیمان نیست2

گواردیولا پس از شکست مقابل رئال مادرید به دنبال قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر انگلیس می باشد.

او در مورد تاکتیک رئال مقابل آنها هیچ شکایتی نداشت و در این مورد هم گفت: «قضاوت نمی‌کنم، برای این کار اینجا نیستم. این فوتبال است و در این رقابت‌ها این اتفاقات می‌افتند.»

گواردیولا از هیچ چیز پشیمان نیست1

باخت سیتی همچنین به امید آنها برای کسب دومین سه‌گانه پایان داد و آنها اکنون باید خود را برای بازی نیمه‌نهایی جام حذفی شنبه مقابل چلسی در ومبلی آماده کنند. گواردیولا افزود: «استراحت خواهیم کرد و روز جمعه برای انجام بازی به لندن سفر می‌کنیم. باید ببینیم مردم چه واکنشی نشان خواهند داد. مطمئناً ریکاوری با برد آسان‌تر است تا باخت، اما نیمه‌نهایی جام حذفی است و ما سعی می‌کنیم تا جایی که ممکن است خوب رقابت کنیم.»

, ,
فهرست