یامگا در آستانه شکایت از استقلال به فیفا

یامگا در پی زیر قول زدن مدیران باشگاه استقلال در مورد پرداخت حق و حقوقش بسیار عصباین شده است و به دنبال شکایت کردن از باشگاه استقلال می باشد.کوین یامگا بعد از آسیب دیدگی از ناحیه چشم می توانست هم از باشگاه استقلال برای دریافت غرامت شکایت کند و هم شکایتی علیه کادر فنی تیم نیز تنظیم کند. قوانین فیفا اجازه نمی دهد تمرینات، سلامتی یک بازیکن و زندگی حرفه ای ورزشی او را به خطر بیاندازد.

بعد از مصدومیت ستاره خارجی استقلال، علی خطیر در جلسه ای با کوین یامگا از او خواست در استقلال بماند و تضمین داد باشگاه تمام حق و حقوق فصل ۱۴۰۲/۰۳ را به او پرداخت می کند.خطیر همچنین به یامگا این وعده را داد که حتی اگر او فصل آینده باز امکان بازی نداشت، قرارداد دیگری با او به امضا می رساند تا از باشگاه حقوق دریافت کند چرا که رها کردن بازیکن در آن شرایط و آن هم وقتی در تمرینات تیم آسیب دیده از نظر اخلاقی درست نیست.

 

یامگا در آستانه شکایت از استقلال به فیفا

یامگا درپی پرداخت نشدن حق و حقوقش توسط باشگاه استقلال به فیفا شکایت خواهد کرد.

همین صحبت ها باعث شد تا کوین یامگا در پی  شکایت از استقلال نیافتد و به باشگاه اعتماد کند. حال اما باشگاه استقلال نامه ای به وکیل یامگا فرستاده که این بازیکن را بسیار عصبانی کرده است.سالواتوره چیواله، در نامه ای به باشگاه استقلال درخواست می کند که حق و حقوق موکلش یعنی کوین یامگا به این بازیکن پرداخت شود. البته فرشید سمیعی با نامه ای پاسخ می دهد که منتظر باشن تا انتقال مالکیت باشگاه انجام شود تا پایان فصل صبوری کنند تا آنها پرداختی را انجام می دهند.

فصل تمام شد و پرداختی انجام نشد و یک نوتیس دیگر به باشگاه از سوی سالواتوره چیواله وکیل یامگا ارسال شد.اما این بار فرشید سمیعی پاسخی می دهد که به شدت یامگا را عصبانی می کند.باشگاه استقلال در این نامه به صورت غیر مستقیم برای یامگا پالس می فرستد که با توجه به غیبتت، می توانیم تو را جریمه و مبالغ جریمه را از قراردادت کسر کنیم. همین نامه عصبانیت شدید یامگا را در پی داشته و شنیدیم وکیل او، سالواتوره چیواله پس از این پاسخ فرشید سمیعی قصد دارد از باشگاه استقلال شکایت کند.

یامگا در آستانه شکایت از استقلال به فیفا1

با تمام این تفاسیر، یامگا حتی اگر همین حالا از باشگاه استقلال شکایت کند می تواند علاوه بر مطالبات سال گذشته، خسارت هم از باشگاه بگیرد. برای باشگاه استقلال رفتار اخلاقی و عقلانی این است که دل بازیکنش را به دست آورد و او را از حق و حقوقش محروم نکند.

, ,
فهرست